Odtahovka

Odtahová služba

Uvízli jste na kraji silnice s porouchaným autem?

Nebojte se! Naše odtahová služba je tu pro vás. Naši zkušení řidiči jsou vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a poskytují rychlé a spolehlivé služby. Rychle přijedou na místo a odtáhnou váš vůz na místo určení. Nabízíme konkurenceschopné ceny a špičkový zákaznický servis. S naší odtahovou službou si můžete být jisti, že o vaše vozidlo bude postaráno rychle a efektivně.

Nečekejte – zavolejte nám ještě dnes a získejte kvalitní odtahovou službu, kterou si zasloužíte!

Naše odtahová služba je navržena tak, aby rychle a efektivně odtáhla váš vůz do jakéhokoli cíle. Ať už potřebujete odtah na delší vzdálenost, nebo jen rychlou jízdu po bloku, náš tým je zde, aby vám pomohl.

Jsme experti na odtahové vozy, kterým můžete důvěřovat.

Odtah vozidel až do 7.5T, kabina pro pět cestujících – cena od 1.500,- Kč

Volejte 24/7 +420 605 232 005

Přispůsobivost

Nabízíme spolehlivé a efektivní odtahové služby pro všechny typy vozidel. Ať už máte osobní auto, nákladní auto nebo motocykl, zvládneme to.

Cena

I když se může zdát, že je levnější odtáhnout si vozidlo sám, může vás to v konečném důsledku stát více, pokud způsobíte další škody. Odtahová služba je cenově výhodné řešení.

Pohodlí

Když se vám porouchá vozidlo nebo se vám stane nehoda, poslední, co chcete dělat, je vymýšlet, jak ho odtáhnout.

Jsme spolehlivá a efektivní odtahová společnost, která vám pomůže, když to nejvíce potřebujete. Ať už jste měli nehodu a potřebujete své vozidlo odtáhnout do opravny, nebo se vám auto porouchalo na kraji silnice, jsme tu, abychom vám pomohli.
Náš tým profesionálních řidičů je vyškolen pro manipulaci se všemi typy vozidel, od sedanů a SUV až po autobusy a návěsy.
Chápeme, že uvíznutí na okraji silnice může být stresující a nepříjemné, a proto se snažíme poskytovat rychlé a přátelské služby. Naši řidiči jsou rychlí, zdvořilí a vždy ochotní udělat něco navíc, aby byli naši zákazníci spokojeni.
Propíchnutá pneumatika? Vybitá baterie? Žádný problém. Náš tým vás odveze do servisu kde poruchu hned opravíme.